Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Imagination Day - Maraton Reklamy - Aula PWSZ

Imagination Day - Maraton Reklamy - Aula PWSZJuż w piątek, 23 marca 2012 roku zapraszamy do auli PWSZ w Tarnowie na niesamowite wydarzenie - IMAGINATION DAY Maraton Reklamy, pokaz najlepszych filmów reklamowych, nagrodzonych na międzynarodowym festiwalu Cannes Lions 2011.

Prezentowane spoty inspirują dużą dawką nowego, świeżego spojrzenia na reklamę, media i marki. Zapraszamy entuzjastów kreatywnej reklamy oraz wszystkich tych, którzy po prostu lubią dobrze się bawić. Zapewniamy, że w trakcie pokazu emocje uczestników będą zmieniać się jak na rollercoasterze - od salw śmiechu po przerażenie przeplatane zachwytem.

Każdy uczestnik otrzyma puszkę Monster Energy Drink oraz zestaw gadżetów. Ponadto w trakcie imprezy liczne konkursy z nagrodami.

www.facebook.com/ImaginationDay
www.maratonreklamy.pl

Organizatorami wydarzenia są Whats’ up?, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Ars Thanea. Za produkcję odpowiada studio filmowe Odeon. 

Aula PWSZ w Tarnowie
23 marca 2012r.

Godz.: 17.30
Bilety: 10zł


Partnerzy: Monster Energy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, RUSS PWSZ w Tarnowie oraz Stowarzyszenie Młodych Twórców Filmowych KICZ.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.