Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Imagicon, czyli Trolle w Tarnowie! (zlot miłośników fantastyki)

Imagicon, czyli Trolle w Tarnowie! (zlot miłośników fantastyki) W pierwszy weekend lipca mieszkańcy najcieplejszego miasta w Polsce będą mieli okazję zobaczyć niezwykły zlot stworzeń z baśni wyjętych.

- Atrakcji będzie sporo. Zaczynając od pokazów grafitti, konkursów i turniejów aż po zabawy i gry para-aktorskie. Planujemy też ucztę na świeżym powietrzu przy zapachach smażonej na grillu kiełbaski. Wieczorem, drugi dzień imprezy odbędzie się również konkursu na najlepsze przebranie Trolla, który jest maskotką wydarzenia. - mówi Jerzy Śpiewak, koordynator eventu.

Imagicon, bo tak nazywa się impreza, jest zlotem miłośników fantastyki w szerokim znaczeniu tego słowa. Organizatorami są: Tarnowski wydział Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University  wraz ze Stowarzyszeniem Innowacyjny Ośrodek Twórczy ETHER.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Znajdź nas na facebooku, odwiedź naszą stronę internetową, albo po prostu przyjdź w dniach 6-8 lipca na kampus WSB-NLU przy ulicy Kochanowskiego 30.

www.imagicon.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.