Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

III Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa MOTO SERCE w Tarnowie

III Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa MOTO SERCE w TarnowieJuż 16 kwietnia br. odbędzie się trzecia z rzędu impreza MOTO SERCE, organizowana wspólnie przez Polski Czerwony Krzyż oraz Polski Kongres Klubów Motocyklowych, nad którą honorowy patronat w naszym mieście objął prezydent miasta Pan Ryszard Ścigała.

Zgodnie z tą krótką tradycją akcja MOTO SERCE zawita również do Polskiego Bieguna Ciepła. Miejscem "krwistej kwesty" będzie plac Rynku. W zeszłym roku udało nam się zebrać wspólnymi siłami aż 24,3 litra krwi. Dopilnujmy aby w tym roku nie zawieść najbardziej potrzebujących.
 

Oddawanie krwi wiąże się z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi stanu zdrowia czy wieku. Warto zasięgnąć informacji na stronie http://www.rckik-warszawa.com.pl/index.php?docid=13 (rekomendowana przez organizatora) tak aby każdy potencjalny dawca wiedział czy spełnia wszystkie wymagania.

Tego typu akcję nie mogą obejść się bez towarzyszących im koncertów charytatywnych które mają zachęcić nas do tłumnego przybycia. Nie inaczej będzie w Tarnowie. Organizatorzy planują imprezę w iście motocyklowym stylu dającą nam przedsmak tego co czeka prawdziwego fana szos. Najważniejsza jednak w tego typu imprezach jest krew - tak często wywołująca strach czy paraliż - będąca tak naprawdę ratunkiem dla znakomitej większości ofiar różnego typu wypadków czy chorób. Pamiętajmy o tym.

Informacje organizatora:

Miejsce akcji: Płyta Rynku przed siedzibą Tarnowskiego Centrum Kultury – Rynek 5

14.00 - Uruchomienie punktu poboru krwi na Rynku, oficjalne rozpoczęcie, wyjazd na paradę
z oficjalnym gośćmi ulicami Miasta Tarnowa,
14.30 - Blok dla dzieci – konkursy w zakresie bezpieczeństwa
w ruchu drogowym oraz sposobu zachowania się w stosunku do osób obcych, prezentacja sprzętu i pojazdów policyjnych, prezentację wyszkolenia psów policyjnych, pokaz sprawności brygady antyterrorystycznej, przedstawienie przygotowane przez warsztaty terapii zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Upośledzonym Umysłowo– Kopciuszek, występy KTT eMIKa Pałac Młodzieży Tarnów, wolontariusze i uczniowie gimnazjum nr 6 im Jana Pawła II w Tarnowie pod opieką mgr Tomasza Przygody,
18.00 - Koncert "W podzięce dawcom" cz. I. wystąpią:
POTRZEBUJEMY ORTODONTY
TNT

19:00 - Zakończenie zbiórki krwi, podsumowanie akcji,
19:10 - Koncert "W podzięce dawcom" cz. II. wystąpią:
Uwaga na JeŻe
INDUSTRY MACHINERY
HELL ROSE

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.