Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

III Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy

III Juwenaliowy Przedwieczór KabaretowyIII Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy już w czwartek, 16 maja, o godz. 18.00 w Teatrze im. L. Solskiego. Na scenie zobaczymy kabarety Ku.ku i Jesteś.MY. Oprócz występów artystów, śmieszna jest także cena biletów.

Początek Juwenaliów Tarnowskich 2013, to trzecia edycja Juwenaliowego Przedwieczoru Kabaretowego. W tym roku na Dużej scenie Teatru im. L. Solskiego zobaczymy kabaret Ku.Ku z Przemyśla i kabaret JESTEŚ.MY z Piotrkowa Trybunalskiego. Obydwie formacje to tegoroczni laureaci ósmego Przeglądu Kabaretów Studenckich "PiGi".

Bilety w śmiesznie niskiej cenie 5 zł dla wszystkich, dostępne są w kasie Teatru im. L. Solskiego od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich imprez i wydarzeń w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2013 dostępne są na stronie www.student.tarnow.pl oraz na specjalnej podstronie w naszym serwisie Juwenalia Tarnowskie 2013.

Portal NocnyTarnow.pl jest jednym z patronów medialnych Juwenaliów Tarnowskich 2013.


KONKURS:
Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać email na adres konkurs@nocnytarnow.pl o tytule Kabareton w treści podając swoje imię, nazwisko i komórkowy telefon kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 14 maja do godz. 12:00

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.