Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

II Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Countdown”

II Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki MMA Night: The Countdown18 zawodników z całej Polski zmierzy się w sześciu profesjonalnych oraz trzech amatorskich walkach na zasadach MMA, podczas II Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk WalkiMMA Night: The Countdown”, która odbędzie się w sobotę 13 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gumniskach.

W marcu tego roku odbyła się pierwsza edycja gali MMA Night zatytułowana „The Beginning”, na której widzowie byli świadkiem widowiska w którym każdy pojedynek pokazywał jak nieprzewidywalną a zarazem piękną dyscypliną jest MMA. Pełna hala widzów mogła podziwiać piękne wymiany bokserskie, techniki zapaśnicze, a także rewelacyjne akcje kończące w parterze. Były walki z dogrywką oraz była walka, która trwała raptem 40 sekund.

W sobotę 13 października o godz. 18.00 odbędzie II Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Countdown” pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały.

Bilety w cenie 30, 40, 50 zł dostępne są już w przedsprzedaży w sklepach Al. Capone (ul. Mościckiego 47 i Targowa 5), Vinoteka Vinners (Galeria Gemini). Każdy bilet upoważnia do jednokrotnego wstępu na siłownię Thai Gym (ul. Bema 5, Tarnów) do wykorzystania od 14 października do końca 2012 roku.

Gala "MMA Night: The Countdown", to widowisko, na którym będzie można zobaczyć sześć profesjonalnych i trzy amatorskie walki na zasadach MMA toczonych na ringu. Fajterzy pochodzą z klubów z Tarnowa, Rzeszowa, Krakowa, Włocławka, Gdańska, Bochni i Stalowej Woli. Zawodowe walki odbędą się w czterech kategoriach wagowych: -66, -77, -84, +93 kg. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego na zawodowych ringach Andrzeja Grzebyka z Legion Team Tarnów, podopiecznego Radosława Piechnika, który na poprzedniej gali MMA Night: The Beginning w walce wieczoru pokonał Słowaka Miroslava Kubana przez poddanie w drugiej rundzie. Andrzej zmierzy się z Patrykiem Kanią z Husaria Włocławek.

Gościem honorowym Gali będzie Krzysztof Kułak – utytułowany zawodnik jujutsu i MMA, były międzynarodowy mistrz KSW w wadze średniej. Na Gali MMA Night: The Countdown będzie pełnił również rolę sędziego ringowego.

Szczegóły dotyczące Gali MMA Night: The Countdown na stronie internetowej www.mmanight.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.com/mmanight.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.