Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

II Stand-Up na Tarnowskim Rynku, czyli Kabaret w Kabarecie

II Stand-Up na tarnowskim rynku, czyli kabaret w KabareciePo pierwszej bardzo udanej edycji, zapraszamy na kolejny Stand-Up, czyli Kabaret w Kabarecie! Jak to określił jeden z klientów kawiarni... "Nazwa zobowiązuje", dlatego i tym razem zostali zaproszeni doskonali stand-uperzy Paweł Reszela i Katarzyna Sobieszek. Czeka Was wieczór pełen dobrego humoru i rozrywki!

3 grudnia 2013, Kawiarnia Kabaret - Rynek 7
(Piwnice Tarnowskiego Centrum Informacji)

Godz. 19:00
Wstęp: 10 zł + powitalny shot gratis
(bilety do nabycia od piątku 15 listopada)

Za okazaniem Karty Stałego klienta, rabat 10% również na zakup biletu!
Śledźcie portal NocnyTarnow.pl - będą wejściówki do wygrania!


Paweł Reszela - Poznań
Polski artysta kabaretowy, uprawiający Stand-Up Comedy, były członek Kabaretu Klakier oraz ostrowskiego Kabaretu BezVAT. Wziął udział w I edycji programu Stand up. Zabij mnie śmiechem (odc. 4.), w którym doszedł do półfinału. Wystąpił w Stand-Up'owym programie HBO Stand-Up Comedy Club, emitowanym na HBO w 2010 roku.


Katarzyna Sobieszek - Zielona Góra
"Na scenie jestem tylko ja i mikrofon i mam gadane", "Jestem standuperką, komediantką, satyryczką, kabaretką. Sama siebie przedstawiam imieniem Katatatatatatarzyna - ze względu na szybkość mówienia. Kabaretowy „kałasznikow” z Wysokiej pod Nowogrodem a nad Bobrem, czyli gdzieś pomiędzy. Urodzona w drugiej połowie minionego stulecia, a ciągle żywa. Z doświadczeniem kabaretowym".

Program stand up'u Katarzyny Sobieszek trwa około 40 minut. Świetnie sprawdza się jako samodzielny spektakl kabaretowy, a także, jako elementy konferansjerki.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.