Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

II Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy w Solskim

II Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy w SolskimŚmiesznie niska cena biletów na Przedwieczór Kabaretowy!

II Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy już w czwartek 17 maja o godz. 18.00Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego. Na scenie zobaczymy kabaret Jesteś.MY i stand-up Pawła Pałaszewskiego. Oprócz występów artystów, śmieszna jest także cena biletów.

Początek Juwenaliów Tarnowskich 2012, to druga edycja Juwenaliowego Przedwieczoru Kabaretowego. W tym roku na Małej Scenie Tarnowskiego Teatru zobaczymy kabaret Jesteś.MY z Piotrkowa Trybunalskiego. 50-procentowy parytet w czteroosobowym składzie kabaretu, to wybuchowa mieszanka płci. Potwierdzają to liczne wyróżnienia na przeglądach kabaretów studenckich. Drugim artystą, który wystąpi w czwartek na deskach teatru będzie Paweł Pałaszewski. Stand-up i parodie w wykonaniu tego człowieka o stu twarzach pozostawią uśmiech na twarzach widzów na kolejne dni Juwenaliów Tarnowskich 2012.

W trakcie Przedwieczoru Kabaretowego spośród osób na widowni, wylosowanych zostanie pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają po komplecie biżuterii srebrnej, każdy o wartości ok. 100 zł.
Bilety w śmiesznie niskiej cenie 10 zł (5 zł dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) dostępne są w kasie tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Podczas kolejnych dni święta żaków w Tarnowie odbędzie się Nocny Maraton Filmowy (18 maja) oraz Piknik Studencki z Festiwalem Piwa z Browarów regionalnych i koncertami Małpy, HiFi Bandy oraz Happysad (19 maja).

Pełny program Juwenaliów Tarnowskich 2012 na: www.student.tarnow.pl oraz  na specjalnej podstronie serwisu NocnyTarnow.pl: http://nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2012.html

Jesteś.MY  Paweł Pałaszewski

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.