Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

II Casting do filmu "Bracia" w Piwnicach TCK

II Casting do filmu Tarnowskie Centrum Kultury i producenci filmu: „ADRENALINA“ Agencja Artystyczna i „IMAGINATION ART“ Agencja Artystyczna, zapraszają na CASTING do roli głównego bohatera filmu fabularnego na podstawie scenariusza Piotra Juraszka pod roboczym tytułem „Bracia“.

Casting odbędzie się dnia 12 czerwca 2014 roku (czwartek) o godzinie 18: 00 w TCK w Tarnowie.

Zapraszamy mężczyzn w wieku od 18 do 27 lat.

Krótko o filmie:
Film opowiada o losach dwóch braci. Pozbawieni wspólnego dzieciństwa próbują poznać się na nowo. Młodszy, który wychowywał się bez ojca potrzebuje starszego brata, aby pomógł mu wkroczyć w dorosłe życie. Starszy ma już własną rodzinę i z dystansem podchodzi do pojednania się z bratem. Film ukazuje niełatwą braterską przyjaźń rodzącą się między obcymi sobie osobami. Główni bohaterowie upewniają, że więzy krwi nie są jedynym warunkiem, aby móc nazwać kogoś bratem. W tym wszystkim pojawia się pewna femme fatale, która potrafi zamieszać w niejednym życiu.

Szczegółowe informacje i materiały dla kandydatów na profilu „ADRENALINA“ Agencja Artystyczna na Facebooku: www.facebook.com/ADRENALINA.agencjaartystyczna

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.