Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

I Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning”

I Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki MMA Night: The Beginning15 zawodników z całej Polski i jeden ze Słowacji zmierzą się w pięciu profesjonalnych oraz trzech amatorskich walkach na zasadach MMA, podczas I Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning”, która odbędzie się w sobotę 10 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gumniskach.

W ciągu ostatnich lat mieszane sztuki walki (Mixed Martial Arts - MMA) stały się jednym z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Tarnów jest specyficznym miastem z olbrzymią, jak na jego rozmiary, tradycją odnośnie sportów walki. W sobotę 10 marca o godz. 18.00 odbędzie I Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning” pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały. Ta inicjatywa, od samego początku, spotkała się z dużą aprobatą - choć podzielonego na różne kluby oraz dyscypliny - lokalnego środowiska sportowego. Bilety w cenie 30, 40, 50 zł dostępne są w przedsprzedaży w sklepach Al. Capone (ul. Mościckiego 47 i Targowa 5), Thai Gym (ul. Bema 5), Tarnowskie Centrum Informacji (Rynek 7), City Sport (Galeria Gemini). Dodatkowo, pierwsze sto osób, które zakupią bilet w jednym z punktów sprzedaży, otrzyma karnet uprawniający do skorzystania z pięciu wejść do siłowni Thai Gym lub klubu fitness Negri.

Gala "MMA Night: The Beginning", to widowisko, na którym będzie można zobaczyć pięć profesjonalnych i trzy amatorskie walki na zasadach MMA, toczonych na ringu. Fajterzy pochodzą z klubów z Tarnowa, Rzeszowa, Krakowa, Poznania, Radomia i Nove Masto (Słowacja). Zawodowe walki odbędą się w czterech kategoriach wagowych: -66, -76, -84, -93 kg. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego na zawodowych ringach tarnowianina Radosława Piechnika, który zmierzy się ze Słowakiem Miroslavem Kubanem. Gościem honorowym Gali będzie Piotr „Bagi” Bagiński - trener MMA, brazylijskiego jiu-jitsu, selekcjoner kadry narodowej w grapplingu, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce i Europie.

- Wszystkie walki odbędą się na ringu, a nie, jak najczęściej na tego typu imprezach, w klatce. Zastosowanie ringu, to ukłon w stronę widzów, którzy będą mieć lepszą widoczność na to, co dzieje się podczas zmagań zawodników – mówi Grzegorz Sokołowski, jeden z głównych organizatorów widowiska.Decyzja o nieskorzystaniu z klatki, to także odejście od stereotypu, że walki na zasadach MMA są krwawą bijatyką bez jakichkolwiek zasad – na pewno są brutalne, ale przestrzegania reguł będzie pilnować sędzia ringowy i trzech sędziów punktowych – dodaje Marcin Nowak, współorganizator Gali MMA Night.

Szczegóły dotyczące Gali MMA Night: The Beginning na stronie internetowej www.mmanight.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.com/mmanight.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.