Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Herbert w podróży

Herbert w podróży (fot. Paweł Topolski)Już we wtorek Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie przyłączy się do ogólnopolskiej akcji społecznej pt. „Czytam w podróży… Herberta”. Miłośników poezji Herberta spotkać będzie można o godz. 15 w replice tramwaju na placu Sobieskiego. Zofia Zoń oraz Kamil Urban przeczytają wiersze i fragmenty twórczości autora „Pana Cogito”.

Akcja jest wspólnym projektem Fundacji im. Zbigniewa Herberta oraz Klubu Herbertowskich Szkół. W projekt zaangażowało się kilkuset wolontariuszy, którzy 26 lutego 2013 r. w szesnastu miastach w Polsce będą popularyzować twórczość laureata Nagrody im. Kościelskich.

Przyłączamy się do akcji pokazując mniej znane oblicze Herberta – mówi Rafał Balawejder, dyrektor Solskiego. Zosia z Kamilem przeczytają poezje związane tematyką z relacjami między kobieta i mężczyzną. Niebawem zobaczymy ich na scenie teatru w kameralnym spektaklu „Konstelacje”.

Partnerami ogólnopolskiej akcji są Biblioteka Narodowa oraz Instytut Adama Mickiewicza.

Czytanie rozpocznie się 26 lutego o godz. 15.00 w tramwaju zlokalizowanym na placu Sobieskiego w Tarnowie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.