Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Herbert w podróży - Autobus MPK linia 9, 24.03.2015r. godz. 15:33

Jaltuż we wtorek Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie przyłączy się do ogólnopolskiej akcji społecznej pt. „Czytam w podróży… Herberta”. Miłośników poezji Herberta spotkać będzie można o godz. 15.33  w autobusie tarnowskiego MPK na linii  9. Mariusz Szaforz oraz Monika Wenta przeczytają wiersze i fragmenty twórczości autora „Pana Cogito”.

Akcja jest wspólnym projektem Fundacji im. Zbigniewa Herberta oraz Klubu Herbertowskich Szkół. Projekt „Czytam w podróży… Herberta” stawia sobie za cel nie tylko upowszechnienie twórczości Zbigniewa Herberta, ale także popularyzację czytelnictwa w ogóle. Podróż, nawet krótka, jak codzienny przejazd środkami komunikacji do pracy lub szkoły, to doskonała okazja do nadrobienia zaległości literackich.

Przyłączamy się po raz kolejny do akcji pokazując mniej znane oblicze Herberta – mówi Rafał Balawejder, dyrektor Solskiego. - Do zobaczenia na trasie!

Partnerami ogólnopolskiej akcji są Biblioteka Narodowa oraz Instytut Adama Mickiewicza.

Czytanie rozpocznie się 24 marca o godz. 15.33 w autobusie linii nr 9 (na trasie z Nowego Szpitala do Mościc). Wspólna akcja - to jeden z elementów stałej współpracy pomiędzy Teatrem Solskiego oraz Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji w Tarnowie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.