Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Grupa The M4 Dance na Juwenaliach - moc wrażeń gwarantowana!

Grupa The M4 Dance na Juwenaliach - moc wrażeń gwarantowana!Jedną z atrakcji tegorocznych Juwenaliów Tarnowskich, będzie występ lokalnej formacji tańca nowoczesnego The M4 Dance!

M4 Dance powstała w październiku 2010 roku. Mimo tak krótkiego czasu istnienia wypracowała własny, niezależny i rozpoznawalny styl, wyróżniający dziewczyny na tle innych grup działających na terenie Tarnowa i nie tylko! Aby tego dokonać, potrzebne było wybitne zaangażowanie członkiń oraz ich wieloletnie doświadczenie – to wszystko stanowi gwarancję jakości wykonywanego show.

Grupa The M4 Dance na Juwenaliach - moc wrażeń gwarantowana!M4 Dance specjalizuje sie w takich stylach jak freestyle, pop, hip hop i dancehall – czyli to wszystko co aktualnie jest trendy i na czasie. Zespół składa się wyłącznie z dziewczyn (ku uciesze męskiego audytorium), są to: Kinga Sekuła (liderka), Agnieszka Bieda (liderka), Kasia Okołowicz, Gosia Gębala, Ewelina Zelek, Karolina Zelek, Kinga Dzierwa, Kamila Babiarz, Klaudia Gancarz, Natalia Tryba, Ruza Tumanyan, Agnieszka Gibes – doskonała mieszanka temperamentu oraz talentu.

Po więcej informacji warto zajrzeć na witrynę www.them4dance.tumblr.com. To właśnie tam możecie znaleźć więcej wiadomości, filmów oraz zdjęć waszego ulubionego zespołu (a jeśli jeszcze nim nie jest, to stanie się tak wkrótce).

Występ grupy The M4 Dance uświetni Piknik Studencki, który odbędzie się już 22-ego maja na stadionie K.S. "Błękitni".Więcej informacji oraz komentarzy nt. Juwenaliów Tarnowskich 2011 na specjalnej podstronie serwisu NocnyTarnow.pl: http://nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2011.html

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.