Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Grupa Azoty Grand Festival 2014

Grupa Azoty Grand Festival 2014Grand Festival to wydarzenie, które wpisało się w kulturalną mapę Tarnowa i niezmiennie od trzech lat gromadzi szeroką publiczność na tarnowskim rynku. Okazją do spotkania było już 85-lecie Grupy Azoty i piąta rocznica debiutu spółki na parkiecie giełdowym. Tym razem chcemy podziękować mieszkańcom i pokazać, że na wielkie sukcesy, składają się codzienne wydarzenia, które warto celebrować.

Na scenie wystąpią:
14:30 - Gang Marcela
15:45 – Margaret
17:00 – Mesajah
18:45 – Urszula
20:30 – T.Love

Muzyczną podroż rozpoczniemy w królestwie Gangu Marcela, w którym czas płynie w balladowym rytmie country, potem publiczność rozkołysze Mesajah w słonecznym rytmie reggae. Kolejny punkt na mapie to wulkan energii, czyli Margaret, po nim rozległe łąki, nad którymi unoszą się Dmuchawce, latawce, wiatr w kompozycjach Urszuli, aż do finału, w którym zabrzmią największe przeboje T.Love. W ciągu kilku godzin zwiedzimy bardzo rozległy muzyczny krajobraz. Przewodnikiem na szlaku muzycznych doświadczeń będzie Irek Jakubek, którego głos na co dzień uwodzi słuchaczy RMF MAXX.

Rok temu publiczność bawiła się wspólnie z Boney M., Kamilem Bednarkiem, zespołem Monk, Ira i gwiazdą wieczoru – Lady Pank. Dwa lata wcześniej zagrały Czerwone Gitary, Maleo Reggae Rockers, Enej, Raz Dwa Trzy i Dżem. Grand Festival 2014 to kontynuacja najlepszych tradycji, a zarazem nowa odsłona imprezy.

7 godzin muzyki na żywo, niezapomniane chwile u boku najlepszych wykonawców, to tylko niektóre z powodów, dla których nie może Was zabraknąć. Spotkajmy się w Tarnowie. Razem tworzymy emocje.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.