Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Grubson, Hurt i Sayes zagrają podczas finału Juwenaliów Tarnowskich

Grubson, Hurt i Sayes zagrają podczas finału Juwenaliów TarnowskichGrill, festiwal piwa, atrakcje piknikowe, multimedialny set i muzyka - zapowiada się dobra zabawa i... pogoda w najbliższą niedzielę, 19 maja, na stadionie przy ul. Piłsudskiego 32. Na scenie wystąpi Sayes, Hurt i Grubson. Bilety 10 zł.

Finał Juwenaliów Tarnowskich 2013 odbędzie się w niedzielę, 19 maja, od godz. 14.00 na stadionie KS Błękitni przy ul. Piłsudskiego 32. Na studentów i mieszkańców miasta czekać będą liczne atrakcje piknikowe.

Nie zabraknie potraw z grilla oraz ogródków piwnych. Uczestnicy imprezy będą mieli okazje do zdobycia nagród, w tym najcenniejszej: wycieczki dla dwóch osób w Alpy.

Muzyczna część Juwenaliów Tarnowskich towarzysząca finałowi to występy lokalnych supportów oraz zespołu Sayes, półfinalistów programu Must Be The Music, grupy HURT (występ około godz. 17.30) z rockowymi brzmieniami oraz gwiazdy wieczoru - rapera Grubsona (występ około godz. 19.20). Wieczorem po raz pierwszy w Polsce prezentacja multimedialnego Setu Wyobraźni - multimedialnego widowiska opartego na połączeniu występów artystów z ich komputerowo wykreowanymi odpowiednikami. Wirtualne prezentacje wyświetlane będą na przezroczystych ekranach.

Bilety w cenie 10 zł do kupienia:
Sobota, 18 maja: Gemini Park Tarnów, godz. 9.00-21.00, stoisko obok apteki
Niedziela, 19 maja: kasa KS Błękitni przy ul. Piłsudskiego 32 od godz. 14.00 do 22.00

ok. 14:30 Uwaga na Jeże
ok: 15:00 3maj fason
ok. 15:30 Sayes
ok. 17:30 HURT
ok. 19:20 GRUBSON
ok. godz. 21.20: koncert Projekcje świetlne, dyskoteka 3D: Set Wyobraźni (po raz pierwszy w Polsce!), pokaz laserów

 

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich imprez i wydarzeń w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2013 dostępne są na stronie www.student.tarnow.pl oraz na specjalnej podstronie w naszym serwisie Juwenalia Tarnowskie 2013.

Portal NocnyTarnow.pl jest jednym z patronów medialnych Juwenaliów Tarnowskich 2013.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.