Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Gra Miejska "NocnyFun" - start już za kilka godzin!

Gra Miejska NocnyFun - start już za kilka godzin!Już dziś (sobota 12 października) o godz. 19:30 spod klubu Pretekst na Rynku, startuje pierwsza w Tarnowie GRA MIEJSKA "NocnyFun". W rywalizacji weźmie udział 10 pięcioosobowych drużyn, na które będą czekać rozmaite zadania wymagające sprytu, szybkości i uroku osobistego :)

Miejsce rozgrywek to najlepsze tarnowskie kluby i inne znane lokale rozrywkowo-gastronomiczne. Na fanpage portalu NocnyTarnow.pl i Gry Miejskiej, zobaczycie na bieżąco relację z najciekawszych momentów, a Wy będąc w poszczególnych lokalach możecie na żywo podglądać przebieg akcji i zmagania zawodników.

Finał odbędzie się również na Rynku pod klubem "Pretekst".

MIEJSCA BIORĄCE UDZIAŁ (alfabetycznie):
2Face Club, Alfa Club, Da Grasso, Daytona, Five Club, Cafe Galeria, Jani Sushi, Kwazar Bowling Club, Marmara, planB club, Pretekst MusicClub i miejsce niespodzianka.

ORGANIZATORZY:
Profesjonalna animacja czasu wolnego MoreFun - www.morefuntarnow.pl
Portal kulturalno-rozrywkowy NocnyTarnow.pl - www.nocnytarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.