Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Gra Miejska „NocnyFun” - emocje zabawa nagrody!

Gra Miejska NocnyFunDoskonała zabawa, cenne nagrody i nowe znajomości! Poczuj się VIPem w tarnowskich klubach i wejdź w NocnyFun!

Gra Miejska „NocnyFun” odbędzie się w sobotę 12 października w Tarnowie. Jest to pierwsza tego typu i na taką skalę zabawa terenowa. Miejscem rozgrywek będzie miasto, a dokładniej najlepsze kluby, restauracje, puby, a także inne dosyć nietypowe lokalizacje.

Zmierzą się ze sobą drużyny rywalizujące w różnych ciekawych i intrygujących zadaniach. Uczestnicy będą musieli wykazać się sprytem, kreatywnością czy nawet urokiem osobistym.

Zabawa przebiegnie pod okiem animatorów czasu wolnego MoreFun czuwających nad poprawnością wykonywanych zadań, a także logistyką gry. Jest o co walczyć, gdyż dla najlepszych drużyn czekają nagrody o łącznej wartości ok. 10 000 zł, satysfakcja i duże emocje.

Szczegóły będą stopniowo ujawniane na fanpage gry. Znajdziecie tam również wszystkie aktualne informacje: https://www.facebook.com/NocnyFun

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/652469341437603


Zbierz pięcioosobową drużynę i zapisz się! Wyślij email na adres nocnyfun@nocnytarnow.pl zawierający:

- Twoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy
- imiona, nazwiska i telefony kontaktowe pozostałych członków drużyny.
Wszystkie osoby muszą mieć ukończone 18 lat.


Organizatorzy:
Profesjonalna animacja czasu wolnego MoreFun - www.morefuntarnow.pl
Portal NocnyTarnow.pl - www.nocnytarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.