Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

GOS.PL w Tarnowskim Teatrze [20.05]

GOS.PL w Tarnowskim Teatrze [20.05]Tarnowski Teatrim. Ludwika Solskiego zaprasza na niezwykły koncert tarnowskiego chóru GOS.PL, który odbędzie się w piątek 20 maja o godz. 19.00 na Dużej Scenie. Dokonała muzyka, a zarazem porywająca atmosfera koncertu dostarczą z pewnością wielu niezapomnianych wrażeń.Bilet wstępu w cenie 25 zł dostępne są w kasie Teatru.

Dodatkowe informacje nt koncertu oraz możliwości organizacji wejścia można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026.

Tarnowski Chór GOS.pl powstał w styczniu 2003 r. z inicjatywy grupy osób związanych ze sobą różnymi projektami muzycznymi. W skład zespołu wchodzi 35 chórzystów. Celem chóru jest głoszenie Ewangelii, dzielenie się doświadczeniem osobistego spotkania z Chrystusem i dokonania wyboru drogi wiary w życiu. W repertuarze znajdują się zarówno standardy muzyki gospel, negro spirituals, jak i utwory z najnowszej historii gospel.

Gospel to rodzaj chrześcijańskiej muzyki obrzędowej, mającej swój rodowód w XIX-wiecznej kulturze czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Nazwa gospel oznacza Dobrą Nowinę o zbawieniu.


KONKURS
Dla czytelników portalu Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na koncert Chóru GOS.PL.

Do wygrania:
- 3 dwuosobowe zaproszenia

Do czwartku - 19 maja do godziny 15.30 prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl. W treści wiadomości proszę podać: imię i nazwisko, nr telefonu do kontaktu, adres e-mail, nazwę portalu oraz miejscowość.

Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 3 podwójne wejściówki na piątkowy koncert chóru GOSPL.Organizatorzy poinformuję zwycięzców o wygranej drogą telefoniczną w czwartek do godziny 17.00.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.