Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

GOS.PL & Beata Bednarz - koncert jubileuszowy - CSM

GOS.PL & Beata Bednarz - koncert jubileuszowy - CSMTarnowski Chór GOS.PL & Beata Bednarz - 10-lecie zespołu - główny koncert jubileuszowy.

Grupa w szczególny sposób świętować będzie „serce" swojego jubileuszu. Wielki koncert, będący podsumowaniem dotychczasowych dokonań zespołu w programie zawierał będzie zarówno znane przeboje muzyki gospel, jak piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję oraz liczne niespodzianki - nie tylko muzyczne...

Wyjątkową gratką będzie gość specjalny - znakomita polska wokalistka Beata Bednarz, która z radością przyjęła zaproszenie chóru do wspólnego występu.


Centrum Sztuki Mościce, 5 kwietnia, godz. 19:00

Bilety:
- 20 zł normalny
- 15 zł ulgowy


GOS.PL & Beata Bednarz - koncert jubileuszowy - CSMProfil muzyczny Tarnowskiego Chóru Gos.pl określić można mianem Contemporary gospel. Jest to muzyka bazująca na śpiewach protestanckich kościołów z Południa USA wzbogacona o doświadczenia jazzu, rocka i pop. Chór Gos.pl mówi o sobie, że „rozsadza te ramy jeszcze bardziej". W kręgu repertuarowym znajdują się utwory w charakterze od tradycyjnych Negro Spirituals, aż po Hip-hop, od nawiązań klasycznych po szeroko rozumiany folklor.

Tarnowski Chór Gos.pl tworzą pasjonaci wspólnego śpiewu, zapaleńcy, zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Środowiska, z których pochodzą, a także zawody które wykonują oraz rozpiętość wiekowa pozornie nie daje szans na porozumienie. Jednak muzyka gospel, która jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich daje potencjał i wspólne cele.

Chór tworzy obecnie 35 osób oraz zespół instrumentalny, który podczas koncertu wystąpi w składzie: Tomasz Boruch - gitara elektryczna, Grzegorz Nosek - gitara basowa, Kevin Mielewczyk - perkusja, Bartłomiej Szułakiewicz - instrumenty klawiszowe - kompozycje, aranże, kierownictwo muzyczne zespołu . Na czele chóru staną dyrygentka - Anna Podkościelna-Cyz oraz frontmani-soliści - Tomasz i Monika Stecowie.

Ważnymi osobami, które stale towarzyszą Chórowi są opiekunowie duchowi, w osobach jednego z założycieli - ks. Pawła Cyza oraz ks. Andrzeja Augustyna z Duszpasterstwa Akademickiego TRATWA, pod którego skrzydłami chór działa od września 2011 roku. Koncert poprowadzi Krzysztof Drwal - zaprzyjaźniony z Chórem dziennikarz TVP.

 

GOS.PL & Beata Bednarz - koncert jubileuszowy - CSMBeata Bednarz - wokalistka swobodnie poruszająca się

w wielu gatunkach muzycznych. Gość i laureatka wielu festiwali, jednak od wielu lat najbardziej kojarzona z nurtem gospel. Współpracowała m.in. z Trzecią Godziną Dnia, jako muzyk sesyjny zapraszana jest do nagrań i koncertów przez gwiazdy polskiej estrady m.in. Krystynę Prońko, Stanisława Soykę, Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Kayah, Mietka Szcześniaka, Andrzeja Piasecznego czy Budkę Suflera. Przez kilka lat wraz z Lorą Szafran i Partycją Golą tworzyła zespół Big Stars. Najmłodszym słuchaczom znana jest ze ścieżek dźwiękowych takich filmów jak „Król lew", „Mój brat niedźwiedź II" czy „Księżniczka i żaba". Jej głos dobrze znany jest fanom trzynastu edycji „Tańca z gwiazdami", gdzie śpiewała w orkiestrze Adama Sztaby i Tomka Szymusia. Wydała 10 solowych płyt. Ostatnie z nich to: „Świątecznie" (2010) oraz „Zamieszkaj ze mną"(2012).

 

Koncert objęli patronatem honorowym
Biskup Tarnowski Andrzej Jeż
Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała

Partnerem Przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie

ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie Akademickie "Tratwa
Tarnowski Chór GOS.PL

WSPÓŁPRACA
Centrum Sztuki Mościce

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.