Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Gorąco podczas Forum Inwestycyjnego w Tarnowie

Gorąco podczas Forum Inwestycyjnego w Tarnowie

Tegorocznemu Forum Inwestycyjnemu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Specjalne ciepło dla miasta i jego gości organizują Związek Polskich Artystów Plastyków oraz Urząd Miasta. Akcje jest zupełnie nietypowa.

Artystyczny happening – „Dawcy ciepła” polegać będzie na „oddaniu” swojego ciepła, w tym przypadku temperatury ciała, Tarnowowi. Ciepło gości i specjalnie na tą imprezę zbudowanych pieców węgierskich będzie dodane do ciepła mieszkańców Tarnowa i udokumentowane w pamiątkowych odlewach upamiętniających to wydarzenie. Odlewy te zaś zostaną wypalone podczas Europejskiego Forum Młodych Liderów w dniach 20-24 września. Następnie zostaną umieszczone w przestrzeni miejskiej.

Zainaugurowany zostanie w ten sposób cykl dzielenia się ciepłem. Uczestnicy happeningu otrzymają specjalne certyfikaty poświadczające fakt podzielenia się ciepłem. Zostanie on udokumentowany za pomocą kamer termowizyjnych udostępnionych przez Instytut Odlewnictwa w Krakowie.

Happening będzie odbywać się w dwóch lokalizacjach: na trasie przejścia oficjalnych delegacji oraz w galerii ZPAP Okręg Tarnowski przy ul. Rynek 4.

„Tygiel Kultury – Dawcy” ciepła jest autorskim projektem Światosława Karwata. Organizatorami przedsięwzięcia są Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Tarnowski oraz Urząd Miasta Tarnowa.

Jak informowaliśmy, trwają ostatnie przygotowania do Forum Inwestycyjnego, podczas którego Tarnów będzie gospodarzem ważnych wydarzeń politycznych z udziałem najważniejszych europejskich polityków. Rozmowy o gospodarce i problemach integracji europejskiej to, jak się okazuje, jednak nie wszystko.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.