Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Głosuj na Mateusza Rękasa w plebiscycie Lotnicze Orły!

Głosuj na Mateusza Rękasa w plebiscycie Lotnicze Orły!Mateusz Rękas to pochodzący z Tarnowa pilot balonu na ogrzane powietrze. Pomimo młodego wieku (22 lata) ma na swoim koncie wiele osiągnięć sportowych. Licencję pilota zdobył 4 lata temu. Od 3 lat jest członkiem kadry narodowej z pewnym miejscem w niej na 2013 rok. W sezonie letnim systematycznie uczestniczy w zawodach balonowych organizowanych na terenie Polski, zdobywając wysokie miejsca.

Największym osiągnięciem naszego reprezentanta było zdobycie 6 miejsca na Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbywały się w tym roku na Litwie. Wypada również dodać, że był to najlepszy wynik wśród zawodników z Polski.

Ponadto Mateusz jest pilotem repliki balonu braci Montgolfier w formacji "Lotnicza Ekspedycja Historyczna". Zawodowo jest pilotem balonu widokowego, który znajduje się w Krakowie oraz członkiem Mościckiego Klubu Balonowego. Swoją przyszłośc wiąże z lotnictwem.

Matesz został wytypowany do wzięcia udziału w tegorocznym plebiscycie Lotnicze Orły w kategorii Człowiek Roku-Baloniarstwo. To bardzo ważne wydarzenie, w którym biorą udział najlepsi lotnicy z całej Polski. Codziennie, do końca marca można oddawać głosy na swojego kandydata na stronie www.lotniczeorly.pl. Mateusz dzięki licznym osiągnięciom, ciężkiej pracy, pasji i zaangażowaniu zasłużył sobie na tytuł Lotniczego Orła. Wobec tego zapraszamy wszystkich tarnowian do głosowania na zdolnego reprezentanta naszego miasta!

Głosuj na Mateusza Rękasa w plebiscycie Lotnicze Orły!  Głosuj na Mateusza Rękasa w plebiscycie Lotnicze Orły!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.