Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Gemini zamieszkane!

Gemini zamieszkane!

Kinga i Tomek, nowi mieszkańcy Gemini ParkTarnów dziś odebrali symboliczne klucze do swoich mieszkanek. W ten sposób rozpoczęli pięć dni życia w Centrum Handlowym.

Mieszkańcy o godzinie 12.00 rozpoczęli swój pobyt w Gemini Park Tarnów. Będą tam mieszkać do niedzieli. Zaczynali od wybierania kolorów ścian oraz umeblowania swoich nowych mieszkań. Robili też zakupy odzieżowe a przed rozpoczęciem akcji przeszli niemałe metamorfozy w nowo otwartym salonie fryzjerskim Claudio Contini. Ze swoich domów mogli zabrać tylko to, co mieli na sobie, gdyż głównym celem akcji w Centrum Handlowym jest pokazanie, że można tam znaleźć wszystko, co potrzebne do życia.

- Jest fajnie. Wszystko dzieje się w zawrotnym tempie, musieliśmy nawet ustalić sobie harmonogram, żeby zdążyć odwiedzić te sklepy, które planowaliśmy - mówi Tomek Sitko, mieszkaniec Gemini Park Tarnów.

Mieszkańcy rozpoczęli też rywalizację – między innymi poprzez prowadzenie blogów opisujących ich codzienne życie w Centrum Handlowym. To z nich, które w ciągu tych pięciu dni zdobędzie większą sympatię widzów, wyjedzie na zagraniczną wycieczkę.

Pobyt Kingi i Tomka w Gemini Park Tarnów można śledzić na żywo, w lokalnych mediach, na Facebooku oraz na stronie WWW.tarnow.geminipark.pl. Tam też można oddawać głosy na swojego faworyta oraz na bieżąco śledzić ilość głosów.

FOTORELACJA >> kliknij

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.