Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Galeria Miejska: Życie codzienne w Mościcach w latach 1927-1939

Galeria Miejska: Życie codzienne w Mościcach w latach 1927-1939Na wystawie znajdą się dzieła sztuki i archiwalia; pierwszy raz publikowane fotografie odnalezione w zbiorach prywatnych, plany architektoniczne i urbanistyczne, obrazy Rafała Malczewskiego powstałe podczas jego reporterskich pobytów w Mościcach, obrazy Wilhelma Sasnala, artykuły z gazet, zachowane filmy. Wystawa będzie wspomnieniem zapomnianej skali i rozmachu budowy Państwowej Fabryki Związków Azotowych. Wystawa jest częścią projektu „Tarnów. 1000 lat nowoczesności”

Wernisaż odbędzie się w sobotę 27.08 o godz. 17.00. Wystawa potrwa od 10 sierpnia do 30 września br. Kuratorem wystawy jest Dawid Radziszewski, a przedsięwzięcie organizuje Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Miejska w Tarnowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Mościc.

Więcej na www.gm.tarnow.pl oraz www.tarnow1000.pl.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.