Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Fryzjer z Tarnowa trzeci na Mistrzostwach Świata

Jakub ZiemirskiJakub Ziemirski - fryzjer pochodzący z Tarnowa, absolwent liceum plastycznego w Tarnowie, aktualnie mieszkający w Krakowie zdobył trzecie miejsce spośród blisko 8000 zgłoszeń w konkursie „Style Master 2012 International Contest”, którego finał odbył się w Budapeszcie.

Jakub rok temu również reprezentował Polskę w tym prestiżowym konkursie, i znalazł się w finałowej siódemce światowych stylistów fryzur, gdzie Rosja zajęła pierwsze miejsce, a Polska i Szwecja znalazły się tuż za nią. To nie koniec sukcesów młodego fryzjera, gdyż w tym roku zajął również drugie miejcie w konkursie organizowanym przez markę L’Oreal – „Metamorfozy, pierwotne piękno” – konkurs łączący koloryzację i stylizacje. Zakwalifikował się też do ósemki finalistów L’Oreal Color Trophy, którego finał odbędzie się we wrześniu.

Jakub jest także projektantem mody z licznymi osiągnięciami lecz ostatnio głównie zajął się fryzjerstwem, a 1 sierpnia otwiera własne atelier fryzjerskie w Krakowie.

Dodatkowe informacje:
Konkurs L’Oréal Color Trophy 2012 trwa. Głosować można tutaj:
https://www.facebook.com/LOrealProfessionnelPolska?sk=app_235650326552538
Pełna stylizacja: Jakub Ziemirski
Foto: Łukasz Radzięta f4studio

MedalLOlear Trophy 2012 - głosowanie  Fryzura, która zapewniła Jakubowi trzecie miejsce

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Fanpage'u na którym można także śledzić Jakuba
https://www.facebook.com/pages/JAKUB-ZIEMIRSKI/229706653781520

Norbert Z.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.