Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Forum Młodych Liderów rozpoczęte

Forum Młodych Liderów rozpoczęteOd dzisiaj w Tarnowie bije serce młodej Europy. Wszystko za sprawą Europejskiego Forum Młodych Liderów Lokalnych organizowanego przez Projekt Tarnów. Do najcieplejszego polskiego miasta przyjechało 200 młodzieżowych liderów z 16 krajów Unii Europejskiej, Partnerstwa Wschodniego oraz Bałkanów i Kaukazu.

„Duża liczba zgłoszeń bogata w przemyślenia i treść pokazuje, że młodzi chcą brać odpowiedzialność za losy swojego najbliższego otoczenia” – mówi Mateusz Czosnyka z Projektu Tarnów.

Na przebiegiem spotkań będzie czuwa przeszło 40 wolontariuszy i animatorów. Poza programem merytorycznym uczestnicy będą zwiedzać Tarnów, poznawać jego historię i prezentować kulturę swoich krajów.

Forum odbywa się w Tarnowie, dzięki wsparciu posłanki Urszuli Augustyn, pełniącej funkcję Honorowego Ambasadora Forum. „To bardzo ważne, żeby wspierać dobre pomysły młodych ludzi, moje drzwi są zawsze otwarte dla takich inicjatyw” – powiedziała tarnowska posłanka, która po raz kolejny wspiera inicjatywę.

Inicjatywę mocno wspiera tarnowski magistrat, nie tylko finansowo i logistycznie – prezydent Ryszard Ścigała angażował się nawet w konstruowanie programu Forum, będzie również jednym z panelistów.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.