Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Forum Młodych Liderów już za kilka dni

Forum Młodych LiderówJuż za kilka dni (20 - 23 września) w Tarnowie zabije serce młodej Europy. Wszystko za sprawą Europejskiego Forum Młodych Liderów Lokalnych organizowanego przez Projekt Tarnów. Do najcieplejszego polskiego miasta przyjedzie 120 młodzieżowych liderów z 16 krajów Unii Europejskiej, Partnerstwa Wschodniego oraz Bałkanów i Kaukazu.

„Duża liczba zgłoszeń bogata w przemyślenia i treść pokazuje, że młodzi chcą brać odpowiedzialność za losy swojego najbliższego otoczenia” – mówi Mateusz Czosnyka z Projektu Tarnów.
 

Trwają ostatnie przygotowania do forum, nad którego przebiegiem będzie czuwało przeszło 40 wolontariuszy i animatorów. Poza programem merytorycznym uczestnicy będą zwiedzać Tarnów, poznawać jego historię i prezentować kulturę swoich krajów.

Forum odbywa się w Tarnowie, dzięki wsparciu posłanki Urszuli Augustyn, pełniącej funkcję Honorowego Ambasadora Forum. „To bardzo ważne, żeby wspierać dobre pomysły młodych ludzi, moje drzwi są zawsze otwarte dla takich inicjatyw” – powiedziała tarnowska posłanka, która po raz kolejny wspiera inicjatywę.

Inicjatywę mocno wspiera tarnowski magistrat, nie tylko finansowo i logistycznie – prezydent Ryszard Ścigała angażował się nawet w konstruowanie programu Forum, będzie również jednym z panelistów.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.