Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Forum Inwestycyjne w Tarnowie - ostatnie przygotowania

Forum Inwestycyjne w Tarnowie

 

Trwają ostatnie przygotowania do Forum Inwestycyjnego, podczas którego Tarnów będzie gospodarzem unijnych wydarzeń z udziałem europejskich polityków.

W dniach 6 i 7 września 2011 tarnowski teatr będzie głównym miejscem spotkań delegacji rządów państw Europy Środkowo-Wschodniej, ministrów – z odpowiedników naszych Ministerstw Skarbu i Gospodarki. Na oficjalne potwierdzenie obecności jest jeszcze czas, ale można spodziewać się ok. siedemdziesięciu gości z krajów Unii Europejskiej, w sumie zaś około trzystu uczestników. Sporą grupę gości zaprosi do nas minister Aleksander Grad, mają to być przedstawiciele administracji rządowej z Europy w randze ministrów bądź też wiceministrów – mówi prezydent Ryszard Ścigała.

Konferencję otworzy prezentacja raportu dotyczącego przekształceń własnościowych w Polsce i Europie ze szczególnym uwzględnieniem krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas panelowej dyskusji uczestnicy będą mogli zapoznać się ze ścieżką procesów prywatyzacyjnych w różnych regionach europejskich. Tematami poruszanymi w trakcie Forum będą także: rozwój rynku kapitałowego, przyszłość bankowości inwestycyjnej, rynek nieruchomości oraz prezentację ofert inwestycyjnych.

Wstępnie ustalono już program forum i uczestnikami paneli dyskusyjnych będą między innymi minister Grad, Yurii Yakovlev reprezentujący Fundusz Mienia Państwowego Ukrainy, prof. Bernardo Bortolotti z uniwersytetu w Turynie, przedstawiciele giełd papierów wartościowych w Warszawie i Bukareszcie czy Agencji Rozwoju Przemysłu.

Forum Inwestycyjne to dla Tarnowa i lokalnego biznesu szansa na promocję oraz biznesowe kontakty. Miasto jako gospodarz wydarzenia tej rangi stwarza również możliwość spotkania tarnowskich firm z przedsiębiorcami goszczącymi w mieście pod Górą Św. Marcina.

Jednym z panelistów tego prestiżowego dla Tarnowa wydarzenia będzie Aleksander Grad, Minister Skarbu Państwa: – tarnowskie Forum Inwestycyjne to miejsce spotkań inwestorów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, a także przedstawicieli rządów i parlamentów, którzy są odpowiedzialni za przebieg procesów prywatyzacyjnych w Europie Środkowej. Będziemy rozmawiać o przyszłości gospodarki, o nowych ścieżkach i możliwościach inwestowania.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.