Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Finalistka „Mam Talent” zagra w Tarnowie

Finalistka Mam Talent zagra w TarnowieLena Romul, finalistka IV edycji szalenie popularnego telewizyjnego show „Mam Talent” 20 stycznia wystąpi w Piwnicach TCK. Będzie to jej trzecia wizyta w Tarnowie, ale po raz pierwszy zaprezentuje swój autorski materiał. Lena mimo bardzo młodego wieku jest coraz bardziej znaczącą postacią na polskiej scenie muzycznej, stale współpracuje z najlepszymi krajowymi muzykami, m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, z którym z resztą zagrała też w Tarnowie. Na koncertach czaruje niezwykłym głosem, wspaniałą grą na saksofonie i kobiecym wdziękiem, a towarzyszy jej grupa fantastycznych muzyków młodego pokolenia. Lena Romul z materiałem „Instynktownie” wystąpi w ramach cyklu „Młody Jazz”

Koncert jazzowy: Lena Romul „Instynktownie”
20 stycznia 2012 r., o godz. 19.30 w Piwnicach TCK (Tarnów, Rynek 5)

Bilety: 9 zł (do nabycia w TCK, Tarnów – Rynek 5).
Informacje: tel. 14 6 888 888, www.tck.pl

Projekt „Instynktownie” inspirowany jest współczesną muzyką improwizowaną, oparty na rytmie, elemencie, który naturalnie porusza ciało, melodiach, które mają za zadanie roztaczać piękno, rozbudzać emocję, i harmoniami wypełnionymi muzyką elektroniczną, intrygująco współgrającą z akustycznym instrumentarium zespołu. Koncert zawiera zarówno utwory instrumentalne, akustyczno-elektroniczne, jak i utwory wokalno -instrumentalne, dodające do materiału, w dużej mierze opartego na improwizacji, brzmienie trip -hopowe.

Zespół Leny Romul w składzie:
Lena Romul - saksofon, wokal;
Patryk Kraśniewski - fortepian, instrumenty klawiszowe, elektronika
Artur Boo-Boo Twarowski - gitara akustyczna, gitara elektryczna
Grzegorz Piasecki - kontrabas, gitara basowa
Jerzy Markuszewski - perkusja

Link do występu Leny w Mam Talent:
http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/lena-romul-zaprasza-do-swojego-swiata,57039.html

KONKURS: do wygrania podwójne zaproszenie >>kliknij

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.