Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Finał WOŚP na tarnowskim rynku

Finał WOŚP na tarnowskim rynkuRuszyły przygotowania do tarnowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dogrywane są szczegóły techniczne zbliżającego się dużego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia. Organizatorzy planują powrót do tradycji sprzed lat – tegoroczna impreza odbędzie się 8 stycznia na płycie tarnowskiego rynku.

Stowarzyszenie Tarnowianie, główny organizator finału WOŚP, zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Organizacje pozarządowe, artyści, szkoły – wszyscy powinniśmy się zaangażować, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących – mówi prezes Bogusław Placek. Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywy, zachęcamy do współdziałania z nami. Przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich, którzy chcieliby wystąpić tego dnia na tarnowskim rynku, organizujemy swego rodzaju tarnowski „Mam Talent” – dodaje Zbigniew Kotarba. Zgłoszenia i próbki artystów nie tylko amatorów, prosimy nadsyłać na adres finalnarynku@gmail.com.

Przypomnijmy przed rokiem, sztaby przy Pałacu Młodzieży oraz przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika na rzecz akcji Jurka Owsiaka zebrały łącznie prawie 260 tysięcy złotych. Była to kwota rekordowa. Zbiórka była prowadzona na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Tym razem dochód zostanie przeznaczony na ratowanie życia i zdrowia matek w ciąży oraz wcześniaków. Dodajmy, że tarnowskie szpitale rokrocznie otrzymują specjalistyczny sprzęt z Fundacji WOŚP.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.