Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Finał urodzin Gemini Park Tarnów

Finał urodzin Gemini Park Tarnów

W niedzielę 18 września odbędzie się rozstrzygnięcie Wielkiej Loterii Urodzinowej, która będzie zakończeniem pierwszych urodzin Gemini Park Tarnów.

W Finale Loterii do wylosowania będzie bogato wyposażona wersja Skody Octavia, ufundowana przez partnera strategicznego: Autoryzowanego Dealera Skoda Auto Bączek, a także inne cenne nagrody specjalne w postaci 10 pakietów bonów na zakupy w Centrum Handlowym o wartości 600 zł.

Dodatkową atrakcją w tym dniu będzie występ taneczny w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca w Tarnowie Scena Otwarta, który w dniach od 1 do 16 października zagości
w Mościckim Centrum Kultury.

Aż do końca trwania loterii jej uczestnicy będą mieli okazję na zwiększenie swoich szans w losowaniu cennych nagród. Większa liczba zgromadzonych kuponów konkursowych oznacza większą szanse na wygranie nagród. Urny loteryjne zostaną komisyjnie zamknięte 18 września o godzinie 17:30.

Przypomnijmy, że loteria trwa od 20 sierpnia 2011 r. Aby wziąć w niej udział, wystarczy dokonać zakupów na terenie Centrum Handlowego za minimum 50 zł., wypełnić kupon dostępny w sklepie
i wrzucić go do urny. Obecność podczas losowań jest obowiązkowa, a warunkiem przyznania nagród jest posiadanie dowodu tożsamości oraz wszystkich ostemplowanych dowodów zakupów.

Finał urodzin Gemini Park Tarnów  Finał urodzin Gemini Park Tarnów

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.