Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Final Pucharu 5 Torów w Tarnowie - 17 listopada 2012

Final Pucharu 5 Torów w Tarnowie - 17 listopada 2012W Rzeszowie zakończył się IV Finał Pucharu 5 Torów. Czterdziestu zawodników walczyło o punkty w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

W finale bardzo pewnie wygrał, startujący z pierwszego pola Michał T. (Daytona - Tarnów) przed Krzysztofem R. (Częstochowa) i Jakubem K. (Daytona - Tarnów). Dalej metę mijali kolejno zawodnicy gospodarzy (Rzeszów): Mateusz B., Adrian P., Kacper Z. Do wyścigu finałowego nie załapali się zawodnicy z Lublina i Nowego Sącza. W klasyfikacji indywidualnej, na zwycięstwo ma teoretyczną szansę jeszcze 7 zawodników.

Drużynowo, jak na wszystkich poprzednich finałach, zwyciężył team gospodarzy. Zaraz za Rzeszowem znaleźli się zawodnicy z Tarnowa a dalej z Częstochowy. Czwarte miejsce przypadło tym razem ekipie z Lublina a piąte dla Nowego Sącza. W klasyfikacji zespołowej prowadzi Daytona - Tarnów  przed (kolejno) Częstochową, Rzeszowem, Lublinem i Nowym Sączem. Kolejny finał na torze Daytona w Tarnowie, więc ciężko będzie odebrać prowadzenie tarnowskiej ekipie. Zapowiada się za to ciekawa walka o drugie i dalsze miejsca, a pozostałe zespoły mają teoretycznie równe szanse.

Następny finał w Tarnowie 17.10.2012 - już niedługo rozpoczynają się ostatnie eliminacje.

Galeria zdjęć z finału w Rzeszowie dostępna na stronie:
www.facebook.com/Daytona.Tarnow oraz www.daytona-tarnow.eu/tarnow

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.