Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Finał Enea Ekstraligi 2012 (część.1)

Finał Enea Ekstraligi 2012 część 1Dzisiejszy mecz pomiędzy Stalą Gorzów a Azotami Tauron Tarnów był pełen emocji i przyśpieszonego tętna u każdego wielbiciela żużlowych zmagań. Cały mecz to była walka,  ciągłe zmiany na torze, jak w kalejdoskopie i pokaz niezwykłych umiejętności zawodników na miarę finału.
 
Stal Gorzów miała trzech właściwie bezbłędnych i niepokonanych zawodników, mowa tu oczywiście o Krzysztofie Kasprzaku, którego nic i nikt nie było w stanie zatrzymać, a tor był jego największym przyjacielem. Poza nim wielkimi zwycięzcami okazali się Matej Zagar oraz Niels K. Iversen.
 
Jeśli chodzi o zawodników Azotów Tauron Tarnów to nie zawiódł nasz mistrz juniorów, czyli Maciej Janowski, który walczył z dużym zaangażowaniem, świetnie poradzili sobie również Leon Madsen, Kacper Gomólski, jak również Greg Hancock, którzy udowodnili, że nie znaleźli się w tym miejscu przypadkowo.
 
Mecz zakończył się wynikiem 47:42 z korzyścią dla Stali Gorzów, jednak pomimo niesprzyjających warunków sprzętowych i trudnego dla Tarnowian toru, głęboko wierzymy, że rewanż w Tarnowie będzie przebiegał w korzystniejszy dla Jaskółek sposób. Jeszcze wszystko jest możliwe, a jaki będzie wynik sezonu 2012 Enea Ekstraligi przekonamy się już w niedzielę 14 października, początek spotkania o godzinie 19.30.

Joanna Chudoba

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.