Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Festiwal Rozwoju Osobistego 3 na 3 [21-23 maja]

PowiększNauka gry na bębnach afrykańskich, taniec brzucha, warsztat teatralny, warsztat tkacki, relaks dźwiękiem mis tybetańskich to tylko niektóre propozycje jakie czekają na uczestników Festiwalu Rozwoju Osobistego 3 na 3, który planowany jest na weekend 21-23.05 w Tarnowie.

Jak mówią sami organizatorzy: „Chcieliśmy stworzyć w Tarnowie wydarzenie, które pozwoliłoby na dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, było inspiracją do podejmowania nowych wyzwań, pasji, poznawania siebie i innych, dawało możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i stwarzało warunki do podejmowania współpracy

w zakresie różnorodnych form rozwoju.” W czasie trzech dni festiwalowych będzie można pod okiem najlepszych instruktorów i specjalistów poznać i rozwijać nie tylko zainteresowania artystyczne, ale także wziąć udział w warsztatach rozwojowych opartych na technice Gestalt.

Wśród zaproszonych instruktorów znaleźli się: Ewa Tomasik – aktorka, pieśniarka, nauczycielka, Dominik Muszyński – jeden z najlepszych nauczycieli gry na bębnach w Polsce, Anna Ciochoń (Tahira) – mistrzyni Polski w tańcu brzucha, Waleria Musiał – artystka wykonująca niezwykłe gobeliny, Joanna Amrita vani – zajmująca się starohinduską sztuką masażu dźwiękiem mis tybetańskich, Szymon Seremet – poeta, aktor Teatru Nie Teraz, Jowita Bartnik– twórczyni Studia Profesjonalnego Studia Makijażu i Wizażu w Tarnowie oraz Monika Rachwał-Wcisło - Specjalistka Counsellingu Gestalt, Joanna Burnat, Elżbieta Szczerba – obie są pedagogami i psychoprofilaktykami, współtworzą Pracownię Rozwoju Osobistego Holos w Tarnowie.

„Chcemy by Festiwal stał się początkiem cyklicznego wydarzenia w naszym mieście.” – mówią organizatorzy.

Zapisów można dokonywać telefoniczne (507 867 375, 505 254 754), mailowo lub osobiście w siedzibie PRO Holos przy ul. Bernardyńskiej 21/5 w Tarnowie.

Więcej informacji o warsztatach, prowadzących i zapisach można znaleźć pod adresem: http://www.proholos.pl/index.php/pol/3na3.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.