Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam - Pokonaj Niedasia

Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam

Pokonaj Niedasia!
Widzisz problem w lokalnym otoczeniu? Ciągle słyszysz, że czegoś „nie da się”? Przyjedź na Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam organizowany przez stowarzyszenie Media Polanie w dniach 27 – 29 listopada w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Niedaś – kto to taki?
Wszelkie badania, dane statystyczne oraz naoczni świadkowie potwierdzają, że w okolicy grasuje Niedaś. Jest odpowiedzialny za długie procedury biurokratyczne, ociąganie się w sprawach lokalnie istotnych, czy też nieprzygotowanie do egzaminu. Oj tak, czasami masz go także w sobie. Pomyśl, ile razy czegoś nie zrobiłeś z lenistwa lub obojętności? No właśnie, wtedy wygrał Niedaś.

Niedaś vs. działający i pomagający
Z Niedasiem można – a nawet trzeba – walczyć! Jak? Przyjedź na Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam. Dowiesz się, jak pokonać Niedasia w sobie i u innych, czyli jak rozwiązać problem lokalny we współpracy z władzami, organizacjami i mieszkańcami Tarnowa.

Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam to trzy jednodniowe linie tematyczne:
1. Idea (27 listopada) – wykłady i warsztaty szczególnie dedykowane studentom. Dowiesz się na nich, jak działa społeczeństwo obywatelskie, poznasz tajniki promocji projektów społecznych w Internecie – zyskasz więc warsztat niezbędny do wytoczenia Niedasiowi pierwszych ciosów.
2. Marketing (28 listopada) – zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla liderów organizacji pozarządowych. Studiujesz? Wpadnij posłuchać i poznać zaangażowanych ludzi.
3. Działam i pomagam (29 listopada) – cykl przeznaczony w pierwszej kolejności dla mieszkańców Tarnowa. Szerzej poruszymy tematy współpracy z różnymi grupami przy rozwiązywaniu problemów społecznych. Z grupą Niedaś nie ma szans!

29 listopada rusza cykl 6. spotkań dla mieszkańców Tarnowa. Zajęcia odbędą się w trzech grupach poświęconych zagadnieniom przestrzeni miasta (gr.1), problemów społecznych (gr.2), wydarzeń kulturalnych i sportowych (gr.3). Widziałeś Niedasia grasującego w tych obszarach? Tutaj możesz zgłosić ten fakt i wspólnie z innymi mieszkańcami przygotować pełnowymiarowe natarcie.

Znani i cenieni prelegenci
Na co dzień piszą o markach, tłumaczą świat poprzez liczby, realizują duże projekty komercyjne i społeczne, podczas Festiwalu Obywatel 2.0. Działam i pomagam powiedzą o:
- grywalizacji - Paweł Tkaczyk (wszechojciec Midea, który mówi o sobie, że zarabia na życie opowiadając historie),
- promocji w sieci bez rozdmuchanego budżetu – Mateusz Tułecki (twórca InternetBeta, o której uczestnicy mówią, że jeśli nie ma Cię na Becie, nie żyjesz!),
- inżynierii finansowej - Stanisław Lis (ekspert w zakresie inżynierii finansowej projektów społecznych i komercyjnych),
- obywatelach w Holandii - Zofia Schroten – Czerniejewicz (prezes Pools Podium Scena Polska z Holandii, partner projektu Obywatel 2.0. Działam i pomagam)

Zarezerwuj miejsce
Pełny program Festiwalu Obywatel 2.0. Działam i pomagam znajduje się na stronie www.citizen20.pl. Liczba miejsc na wykładach i warsztatach ograniczona, dlatego jeśli chcesz w nich uczestniczyć wejdź na stronę www.citizen20.pl zakładka Festiwal – Program  zapisy i zarezerwuj miejsce.

Pokonaj Niedasia już w listopadzie. W końcu … co się nie da, jak się da!

Zadziałaj w listopadzie

Stowarzyszenie Media Polanie zaprasza mieszkańców Tarnowa, liderów małopolskich ngo oraz studentów do udziału w Festiwalu Obywatel 2.0. Działam i pomagam, który odbędzie się na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie w dniach 27-29 listopada 2013 r.

Działający i pomagający

Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam

(Artykuł sponsorowany)

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.