Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

Feel - koncert charytatywny w Skrzyszowie

Feel - koncert charytatywny w SkrzyszowieW niedzielę 20 stycznia 2013 r. w Hali Sportowej w Skrzyszowie odbędzie się III Koncert Charytatywny pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów Marcina Kiwior na rzecz pięciorga chorych dzieci z terenu naszej gminy.

Koncert uświetnią gwiazdy polskiej sceny: FEEL oraz Maja i Andrzej Sikorowscy. Zapowiada to kontynuację rozpoczętego w 2011 roku cyklu koncertów charytatywnych na terenie Gminy Skrzyszów, organizowanych z inicjatywy i pod patronatem Wójta Gminy. Celem koncertu jest pomoc chorym dzieciom i ich rodzinom, których nie stać na leczenie.

 

Godz. 17:00

Bilety:
- 30 zł (zwykły)
- 150 zł (balkon)

Pięć rodzin - pięć miejscowości, ta zasada  umożliwia nam równorzędną pomoc dla rodzin w każdej z miejscowości w naszej Gminie. Gmina Skrzyszów z Wójtem Marcinem Kiwior na czele nie przechodzi obojętnie wobec takich sytuacji życiowych, stara się wspierać i pomagać ludziom, którzy tej pomocy potrzebują wszelakimi możliwymi sposobami, a jednym z nich jest właśnie koncert charytatywny.

Chcielibyśmy przekazać jak największą pulę pieniędzy tym rodzinom, jednakże mamy świadomość, iż bez odpowiedniej promocji tego przedsięwzięcia nie jesteśmy w stanie dotrzeć do tak dużej liczby potencjalnych uczestników koncertu, stąd nasz kontakt z Państwem. Nie ukrywamy, iż wiążemy nadzieję na pomoc z Państwa strony w formie nieodpłatnej promocji koncertu na Państwa stronie www, pozwoliłoby to
nam na spore oszczędności, które zasiliły by sumę do podziału dla rodzin.

Liczymy, że za dzięki Państwa dobrej woli i wspaniałomyślności, będziemy mogli cieszyć się dużą publicznością. Żywimy nadzieję, że i w tym roku koncert okaże się świetnym wydarzeniem i co najważniejsze nadzieją dla potrzebujących.

Razem możemy spełnić czyjeś marzenia! - Organizator

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.