Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Evgen Malinovskiy i „Furioso – Dzieciom” – Zakończenie pleneru

Evgen Malinovskiy i „Furioso – Dzieciom” – Zakończenie pleneruW najbliższą sobotę, 21 maja o godz. 17:00 w Hotelu Tarnovia zakończy się tygodniowy, VII Plener Malarski „FuriosoDzieciom” przy dźwiękach muzyki wybitnego artysty Evgena Malinowskiego.

W Plenerze Malarskim „Furioso – Dzieciom” wzięło udział 12 szkół z Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego. Łącznie 350 dzieci. Wśród szkół uczestniczących były: Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie, Gimnazjum nr 8, szkoły podstawowe z Łukowej, w Pawęzowie, nr 19 w Tarnowie, w Nowych Żukowicach, Starych Żukowicach, Nowej Jastrząbce, Szkoła podstawowa nr 11 i przedszkole integracyjne nr 1. Dzieciaki w trakcie pobytu w Ośrodku Jeździeckim odbyły zajęcia plastyczne pod czujnym okiem malarzy (Malwina De Brade, Agnieszka Słowik – Kwiatkowska, Jacek Reczyński, Marek Hołda, Grzegorz Krzyżaniak, Zbigniew Kotowski i Piotr Michnikowski), wysłuchały wykładu właściciela „Furioso” o sposobie prowadzenia Ośrodka Jeździeckiego, skorzystały z przejazdów bryczką, zrelaksowały się przy grillu i wzięły udział w konkursie plastycznym z nagrodami.

Całość inicjatywy zakończy się już w tą sobotę, wernisażem prac Malarzy i aukcją ich obrazów na rzecz Stowarzyszenia Edukacji Integracyjnej „Jeden Świat”, działającego przy Szkole Podstawowej nr 11 w Tarnowie.

Wernisaż odbędzie się przy dźwiękach muzyki Evgena Malinovskiy`ego, który zagra specjalnie na rzecz Stowarzyszenia „Jeden Świat”.

Całość inicjatywy odbyła się pod patronatem: Wicemarszałka Małopolski Romana Ciepieli, Posłanki na Sejm RP Urszuli Augustyn, Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały, Powiatu Tarnowskiego i Gminy Lisia góra.

Wernisaż jest wydarzeniem otwartym i nieodpłatnym – na które wszystkich serdecznie zapraszamy! Prace artystów będzie można jeszcze podziwiać do końca maja w Hotelu Tarnovia.

Dodatkowe informacje o Eugenie: www.evgen.pl

Evgen Malinovskiy i „Furioso – Dzieciom” – Zakończenie pleneruEvgen Malinovskiy i „Furioso – Dzieciom” – Zakończenie pleneruEvgen Malinovskiy i „Furioso – Dzieciom” – Zakończenie pleneru

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.