Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Etap Specjalny Urodzin Gemini Park Tarnów za nami

Etap Specjalny Urodzin Gemini Park Tarnów za namiDokładnie rok temu Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów po raz pierwszy otworzyło drzwi dla klientów. W miniony weekend na uczczenie tego wydarzenia dla zgromadzonych gości przygotowano wiele atrakcji.

Etap Specjalny Urodzin Gemini Park Tarnów przyciągnął mnóstwo osób chcących wziąć udział
we wspólnym świętowaniu. Na wszystkich, którzy 3 i 4 września przybyli do Gemini Park Tarnów czekały urodzinowe atrakcje, m.in.: cogodzinne losowania nagród w Loterii Urodzinowej, bony na zakupy, oferty specjalne w sklepach, Wielki Pokaz Mody, tort urodzinowy w kształcie Gemini Park Tarnów, Mister Polski 2011 Krystian Kurowski, finał „Wakacji z koszykówką”, pokazy tańca w ramach promocji festiwalu Scena Otwarta przygotowane przez Mościckie Centrum Kultury, wata cukrowa, zwierzątka z baloników, a także żywe maskotki.

- Gemini Park Tarnów cieszy się coraz większą popularnością oraz zaufaniem wśród mieszkańców Tarnowa i okolic. Jest nam niezwykle miło, że już od roku aktywnie uczestniczymy w życiu regionu. Jednocześnie chcemy zapewnić, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby trafiać w potrzeby naszych klientów – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park w Tarnowie.

Największym zainteresowaniem cieszyły się cogodzinne losowania nagród, a także pokazy mody, które odbywały się w ciekawej formule. Poza zawodowymi modelkami i modelami, największą
uwagę przyciągnęły dzieci, które na moment stały się gwiazdami wybiegu. W profesjonalnym uczesaniu i z wielką radością prezentowały jesienne kolekcje przed licznie zgromadzoną publicznością.

Przypomnijmy, że to jeszcze nie koniec emocji związanych z pierwszymi urodzinami Gemini Park Tarnów. 18 września w Wielkim Finale Loterii Urodzinowej będzie do wylosowania bogato wyposażona wersja Skody Octavia, ufundowana przez partnera strategicznego: Autoryzowanego Dealera Skoda Auto Bączek, a także wiele cennych nagród specjalnych.

Etap Specjalny Urodzin Gemini Park Tarnów za nami  Etap Specjalny Urodzin Gemini Park Tarnów za nami

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.