Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ernest Koza rozda bilety na żużel w Gemini

Ernest Koza rozda bilety na żużel w GeminiW najbliższą sobotę 24 maja, od godziny 15:00 Gemini Park Tarnów będzie gościło Ernesta Kozę – młodego i perspektywicznego zawodnika tarnowskiego klubu żużlowego. Będzie to znakomita okazja do spotkania z żużlowcem oraz do odebrania wejściówki na niedzielny mecz z drużyną z Częstochowy.

Spotkanie z Ernestem odbędzie się w strefie restauracyjnej Gemini Park Tarnów. Ważnym punktem tego dnia będzie konkurs z biletami na niedzielne spotkanie żużlowe.

Aby wziąć w nim udział wystarczy w dniu spotkania zrobić zakupy w Gemini na łączną kwotę minimum 50 zł, zgłosić się od 9:00 do 16:00 z paragonem do stoiska zlokalizowanego w strefie restauracyjnej oraz jak najszybciej ułożyć multimedialne puzzle.

Blisko 200 klientów z najlepszymi wynikami otrzyma podczas spotkania z rąk żużlowca bilety na mecz. Klienci biorący udział regularnie w spotkaniach będą mieli większe szanse na wygranie biletów na mecze fazy play-off o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Spotkania z żużlowcami, podczas których do wygrania będą bilety na żużel, odbywać się będą przed każdym spotkaniem „Jaskółek” rozgrywanym na stadionie w Tarnowie. Kolejne spotkanie odbędzie się 7 czerwca.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.