Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ekoświat - XII Przegląd Filmów Ekologicznych

Ekoświat - XII Przegląd Filmów EkologicznychTarnowskie Centrum Kultury oraz Biuro Ochrony Środowiska w Centrum Usług Ogólnomiejskich Urzędu Miasta Tarnowa zapraszają do kina Marzenie na XII Przegląd Filmów Ekologicznych „EKOŚWIAT”.

Przegląd skierowany do dzieci i młodzieży odbędzie się w dniach od 20 do 23 września 2011 r.

 

"EKOŚWIAT" finansowany jest przez Gminę Miasta Tarnowa oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

W ramach imprezy zobaczyć będzie można 2 filmy na 3 seansach dziennie:
08.00 i 10.00 – "Mia i Migusie"
12.00 - "Zanim przeklną nas dzieci"

Pomiędzy seansami wyemitowany zostanie film dokumentalny "Tarnów - Polski biegun ciepła"

Założeniem organizatorów jest poprzez prezentację ciekawych filmów o tematyce związanej z przyrodą i otaczającym nas środowiskiem naturalnym, propagowanie wśród dzieci i młodzieży tematyki ekologicznej, uwrażliwianie jej na piękno otaczającej nas przyrody i wartości płynące z jej ochrony. W związku z tym cena biletu na projekcję jest symboliczna i wynosi 2,00 zł, a bilety można nabyć w kasie kina lub dokonać rezerwacji indywidualnych czy grupowych w kinie Marzenie pod nr. tel. (14 6 888 885).

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.