Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Duzomysle - Zwierciadło (wystawa zdjęc + koncert Djobelny, Efszesnascie, Many, Goro) - Klub HDS

Duzomysle - Zwierciadło (wystawa zdjęc + koncert Djobelny, Efszesnascie, Many, Goro) - Klub HDSMichał Książek z ekipą duzomysle.com zapraszają: „Zwierciadło"

31 marca (sobota)
Klub HDS - pl. Łazienny

Start: 21:00
Wstęp: 8 zł

Wystawa zdjęć połączona z koncertem: Djobelny, Efszesnaście, Many, Freestyle Goro. Tematem zdjęć jest koniec kalendarza Majów, czyli co mogłoby się stać (jak zabraknie tlenu, ludzi itp.) Zdjęcia czarno białe, robione starym aparatem.

Podczas konstruowania „Zwierciadła" (3 miesiace) - Michał Martynów kręcił poszczególne etapy, żeby później złożyć to w krótką formę filmu dokumentalnego. Końcówką jest oczywiście sama impreza.

TERAZ UWAGA, ŻEBY SIĘ WKRĘCIĆ:
Zwierciadło to odbicie. Czyn = Skutek.
Zwierciadłem tylu lat niszczenia przez ludzi ziemi, będzie jej koniec (kalendarz Majów). Wszystko co robimy ma odbicie, na początku nie wiemy jakie. Wystawa inspirowana jest Andrzejem Zauchą i skutkiem jego czynu...

Klip również opowiada o innej historii, która z kolei jest Zwierciadłem zwierciadła czynu Andrzeja Zauchy. I tak dalej i tak dalej...

CIEKAWOSTKI MAGICZNE :
1. Efekt Zwierciadła: Zgodnie z jedną z interpretacji mechaniki kwantowej w tej przestrzeni znajdują się wszechświaty, które pochodzą od naszego wszechświata.

Co chwila powstają w tej przestrzeni nowe uniwersa, za każdym razem, gdy powstaje we wszechświecie wybór (np. dana cząsteczka może poruszyć się kilkoma drogami i wtedy powstaje tyle nowych wszechświatów, ile jest możliwych dróg - a w każdym z nich cząsteczka porusza się po innej drodze).

2. Andrzej Zaucha grał główną postać w Panu Twardowskim wraz z Djabłem. Osobą występującą w klipie jest Djobelny, a na zdjęciach faktycznie latają samoloty F-16.

3. Klip posiada mało przekłamań. Był kręcony jakieś 2, może 3 kilometry od jednej i drugiej tragedii.

4. Aktorka grająca postać dziewczyny też nie znalazła się tam bez powodu...

5. Sprawdźcie co Krzysztof Jackowski mówi o tym wszystkim.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.