Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Dobry wieczór z filmem Pokolenie P

Dobry wieczór z filmem Pokolenie PSesja egzaminacyjna coraz bliżej, z tego powodu proponujemy studentom chwilę wytchnienia podczas kolejnego spotkania „Dobry wieczór z filmem Pokolenie P”. Zapraszamy już 19 czerwca o godzinie 19.00 do auli PWSZ w Tarnowie (C017).  Tym razem podejmiemy temat szczególnie ważny podczas sesyjnych zmagań.

Christina Ricci wcielając się w rolę adeptki dziennikarstwa, pokazuje bezsens, który wypełnia życie wielu młodych ludzi. Realizacja marzeń, niekoniecznie własnych, często okupiona jest osobistą tragedią, a zapomnienie można łatwo odnaleźć w pozornym wyzwoleniu – nałogu. Gdzie jest granica, której przekroczenie zagraża zatraceniem własnego „ja”, jak nauczyć się pomagać samemu sobie i czy można znaleźć siłę do walki z uzależnieniem? Odpowiedzi na te pytania spróbujemy poszukać podczas rozmowy z  panią Magdą Ostrowską, psychoterapeutką uzależnień.

Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o rezerwację na adres dwz@onet.pl lub pod nr. tel. 530 245 258.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.