Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Dobry Melanż Festiwal 9-10 sierpnia - Zalew w Narożnikach

Dobry Melanż FestiwalDobry Melanż Festiwal to pierwsza edycja 2-dniowej ogólnopolskiej imprezy plenerowej na terenie Zalewu Narożniki w Radgoszczy koło Dąbrowy Tarnowskiej (woj. Małopolskie).

Zamysłem organizatorów jest aby połączyć maksymalny wypoczynek wraz z interesującymi zajawkami dla ludzi w każdym wieku oraz muzyką reggae i hiphop w najlepszym stylu.

Na wszystkich którzy wezmą udział w imprezie przez cały weekend czeka jeziorko z piaszczystą plażą, bary z napojami i jedzonkiem, grill, pola namiotowe, rowerki wodne, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, a w godzinach popołudniowych m.in. pokazy stunt, autotuning show, teren do gry paintball, kino plenerowe, w zadaszonym amfiteatrze pokazy MMA, warsztaty taneczne, bitwy breakdance oraz wiele godzin pozytywnych wibracji muzycznych na głównej scenie z MESAJAH oraz zespołem TABU w rolach głównych.

Ceny biletów:
1 dzień – 15 zł
2 dzień – 20 zł
Karnet 2dniowy - 30 zł

Wystąpią:

- MESAJAH
- TABU
- Eskaubei
- Pan M
- Uwaga na jeże
- Baobab
- Antykwariat
- Kita / Mauy
- Olka
- Lajt & Tafel
- PJK (Optymalizacja Crew)
- Bubu Beatbox Showcase

Warsztaty taneczne i bitwa breakdance:
- Jump Step Crew vs Skills Gang

Odliczanie trwa:
http://www.zalewnarozniki.pl/

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.