Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Debiutancka płyta zespołu Mango Collective już w sklepach!

Debiutancka płyta zespołu Mango Collective już w sklepach! (fot. Paweł Topolski)5 lipca na półki sklepowe (Empik, Media Markt, itp) trafiła debiutancka płyta zespołu Mango Collective (Hip-Hop/Soul) z Tarnowa. "Mango Collective" to pierwszy, długogrający album w dyskografii zespołu. Na płycie znalazło się 14 utworów, które stanowią podsumowanie dotychczasowej działalności. Materiał został zarejestrowany w tarnowskim Studiu 07, a realizatorem materiału jest Leszek Łuszcz (współpraca m.in. z Julia Marcell, Wilki, Maria Peszek...) Gościnnie udzielają się: Marek Piekarczyk (TSA), Eskaubei, DJ Żusto, Krystek Pro.

Materiał zamieszczony na płycie to podsumowanie ponad sześcioletniej historii zespołu. Jeśli chodzi o warstwę słowną utwory utrzymane są w stylistyce hip-hopowej - rymowane zwrotki przeplatane są kobiecym, głębokim wokalem. Muzycznie jednak, mamy do czynienia z wielością brzmień - jazz przeplata się z ambitnym popem, brudne sample uzupełniane są przez dźwięk skrzypiec, a liryczne, nostalgiczne momenty przeplatają się z szybki tempem drum'n'bass'u.

Album promuje singiel "We Krwi" -
http://www.youtube.com/watch?v=uTNmWKk5Wu8
Zespół udostępnił również promomix płyty -
http://www.youtube.com/watch?v=PrdW5DtHb1s

Krążek można zakupić również w internecie: Empik -
http://www.empik.com/mango-collective-mango-collective,p1076087951,muzyka-p
oraz w mp3 za pośrednictwem iTunes:
https://itunes.apple.com/pl/album/mango-collective/id663506331

W najbliższym czasie materiał będzie dostępny w całości do odsłuchu w serwisach takich, jak: Spotify, YouTube, itd.

Debiutancka płyta zespołu Mango Collective już w sklepach!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.