Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Debata z kandydatami na stanowisko Prezydenta Miasta o tematyce młodzieżowej

Dyktator czy prezydent?W niedzielę 14 listopada o godzinie 18:00 w Klubie Studenckim „Przepraszam” w Tarnowie (Rynek 10) odbędzie się debata z kandydatami na stanowisko Prezydenta Miasta – „Dyktator czy prezydent?”. Młodzi ludzie postawią w ogniu pytań polityków walczących o głosy w najbliższych wyborach samorządowych.

Niedzielna debata to drugie spotkanie z cyklu „Pospolite ruszenie”. W pierwszej odsłonie projektu, nazwanej „Akt I: Wierszem w potylicę”, prezentowana była twórczość młodych ludzi. Sama inicjatywa spotkała się z pozytywnym odbiorem i aprobatą publiczności. Teraz tarnowska młodzież chce porozmawiać z politykami walczącymi o fotel prezydenta o ich wizji Tarnowa.

Mimo że debata w dużej mierze będzie dotyczyła tematyki młodzieżowej i kulturalnej, organizatorzy zapraszają na spotkanie wszystkich zainteresowanych tarnowian, którzy będą mięli możliwość zadać pytania kandydatom na stanowisko Prezydenta Miasta.

"W myśl konwencji projektu debata odbędzie się w nietypowej formule, nie zabraknie pierwiastków artystycznych. Nikt na pewno nie będzie czuł się znudzony. Merytoryczną rozmowę chcemy połączyć z luźnym klimatem spotkania, na którym z pewnością nie zabraknie zaskoczeń dla publiczności" - mówi Jakub Margosiak, jeden z organizatorów.

Potwierdzenie udziału zostało zadeklarowane przez sztab wyborczy Ryszarda Ścigały i Jakuba Kwaśnego. Sztab Anny Czech zwlekał do ostatniej chwili z odpowiedzią na zaproszenie i ostatecznie odmówił udziału w jedynej debacie organizowanej przez młodzież.

Organizatorami projektu są Teatr Mamrocząc i Teatr Wałowy 39 we współpracy z Środowiskowym Klubem Studenckim Przepraszam. Patronat medialny nad projektem objęło Radio Eska i portal interMAKS. Sponsorem jest firma „Redruk”.

Zapraszamy do odwiedzania strony: www.teatrmamroczac.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.