Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Dakar za nami

Dakar za namiW niedzielę zakończył się trwający od ponad dwóch tygodni Rajd Dakar Argentyna-Chile. Odbyło się również ostatnie spotkanie z mistrzami motoryzacji w Gemini Park Tarnów. W ramach trwającego od dwóch tygodni Studia Dakar, Centrum Handlowe gościło prawdziwe sławy sportów motorowych.
Studio Dakar w Gemini Park Tarnów trwało od 2 do 16 stycznia. Były to dwa tygodnie niezwykłych emocji i niezapomnianych motoryzacyjnych atrakcji. Gośćmi studia byli m. in. : Maciej Wisławski, Andi Mancin oraz inni zasłużeni sportowcy, związani ze sportami motorowymi.

W sobotę Studio Dakar odwiedzili Mistrzowie Polski w Rajdach Górskich – tarnowska elita rajdów samochodowych oraz ekipa tarnowskiego teamu Super Moto. Klienci Centrum Handlowego dowiedzieli się, czym tak naprawdę jest Super Moto oraz poznali ciekawostki dotyczące rajdów górskich.

W niedzielę odbyło się spotkanie z tarnowskimi żużlowcami oraz Łukaszem Mordarskim redaktorem Radia ESKA z Krakowa, który zawładnięty pasją żużlową napisał książkę właśnie o tarnowskich chłopakach ścigających się  na żużlu. Podczas tego weekendu nie zabrakło mnóstwa motoryzacyjnych atrakcji i konkursów.

- To były niezwykłe dwa tygodnie, w pełni oddające klimat Rajdu Dakar oraz ukazujące piękno sportów motorowych – podsumowuje Kinga Witek, Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów

Studio Dakar zakończyło podsumowanie „dakarowych” zmagań Rafała Sonika oczami jego bliskich i przyjaciół. Były to opowiadania o Rafale, jego historii sportowej, olbrzymich osiągnięciach i planach na przyszłość.

16 dni Studia Dakar było prawdziwą gratką dla fanów tej gałęzi motoryzacji.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.