Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Czułość czyli Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie - Tarnowski Teatr

Czułość czyli Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie - Tarnowski TeatrLetnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zainicjuje 23 czerwca wystawa artystyczna w foyer Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego zatytułowana „Szlak miłosnych historii Tarnowa”. Rezultat projektu realizowanego przez uczniów II LO oraz ZSOiT im. Szczepanika w Tarnowie zostanie zaprezentowany mieszkańcom Tarnowa w sobotnie popołudnie od godziny 17.00. Wstęp wolny.

„CZUŁOŚĆ” to hasło głównego wydarzenia Letnich Spotkań Zakochanych w Tarnowie, które rozpocznie się w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego w sobotę 23 czerwca o godz. 19.00.

Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie to kolejna ciekawa propozycja spędzenia romantycznego wieczoru tylko we dwoje. W tarnowskim teatrze wystąpi tym razem najbardziej znany i ceniony pierwszy mim Rzeczypospolitej Ireneusz Krosny. W spotkaniu będą mu towarzyszyć tarnowscy muzycy i wokaliści oraz zaproszeni goście, a wśród nich włoski restaurator Raffaele Esposto.

Jak mówić o miłości bez słów? Jak kochają Włosi? Na czym polega sztuka okazywania uczuć? Do rozmowy na te tematy oraz do wysłuchania pięknych miłosnych piosenek zaprasza organizator, Stowarzyszenie KANON.

Tarnowski Teatr
23 czerwca (sobota), godz. 19:00

Bilety: 30 zł
Rezerwacje biletów: http://www.zakochaniwtarnowie.pl/rezerwacje/

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.