Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Cyganie, Mościce, Roman Brandstaetter - Tarnowski Teatr

Cyganie, Mościce, Roman Brandstaetter - Tarnowski TeatrDo końca czerwca Tarnowski Teatr czeka na zgłoszenia do konkursu na najlepszy tekst dramaturgiczny.

Tematyka nadsyłanych prac ograniczona jest do trzech haseł: Cyganie, Mościce i Roman Brandstaetter. Teksty oceni specjalnie powołane jury, w skład którego wejdzie reżyser, aktor i dramaturg. Autor najlepszego otrzyma nagrodę finansową w wysokości 5000 zł oraz możliwość współpracy przy inscenizacji tekstu na scenie Solskiego. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie pracy do 30 czerwca 2012r., a wyniki zostaną ogłoszone 30 września br., podczas XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2012.

Szczegółowy regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronie www.teatr.tarnow.pl oraz w sekretariacie teatru tel. 14 688 32 88, sekretariat@teatr.tarnow.pl

fot. Paweł Topolski

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.