Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Com-Competition w Com-Come Zone w Gemini Park 16 marca

Com-Competition w Com-Come Zone w Gemini Park 16 marcaW sobotę – 16 marca 2013 r. zapraszamy do udziału w pierwszej konfrontacji Centrów Rozwoju Com-Com Zone! W Tarnowie, Krakowie i Miechowie odbędą się maratony sportowe, a wszyscy uczestnicy wezmą udział w wiosennej rywalizacji. W Centrach Rozwoju Com-Com Zone czeka tego dnia mnóstwo sportowych atrakcji. Zachęcamy do wzięcia udziału w rywalizacji – liczymy uczestników, spalane kalorie, „brzuszki” i… poziom dobrego humoru!

Centra Rozwoju Com-Com Zone to zarówno przestrzeń sportowej rywalizacji, jak i miejsca realizacji wielu ciekawych projektów społecznych. Zapraszamy do udziału w COM-COMPETITION - nowatorskim przedsięwzięciu, które obejmie swym zasięgiem wszystkie Centra Rozwoju Com-Com Zone.

Com-Competition w Com-Come Zone w Gemini Park 16 marca16 marca 2013 r. zachęcamy do odwiedzenia Centrum Rozwoju Com-Com Zone Tarnów Gemini Park. Udział w atrakcyjnych zajęciach sportowych to okazja do aktywnego rozpoczęcia wiosny! Klienci Com-Com Zone Tarnów otrzymają możliwość uczestnictwa w całodniowych warsztatach fitness oraz zajęciach tanecznych dedykowanych najmłodszym. Dodatkowo - zaplanowaliśmy szereg pozasportowych atrakcji. Zapisy odbywają się w Recepcji!

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Tarnów Gemini Park to nowoczesny obiekt sportowy, którego oferta nakierunkowana jest na modelowanie sylwetki. Do dyspozycji klientów jest w pełni wyposażona siłownia oraz sala fitness, której grafik wypełnia szeroki wachlarz zajęć – od aerobicu po zumbę. Pozostałe 3 Centra Rozwoju Com-Com Zone znajdują się w Krakowie (Nowa Huta i Prokocim) oraz Miechowie. Właścicielem marki Com-Com Zone jest Stowarzyszenie SIEMACHA.

COM-COMPETITION TO:
4 Centra Rozwoju Com-Com Zone, 3 miasta, 1 społeczność Com-Community!
Dołącz do rywalizacji! Weź udział w maratonie! Sprawdź się!
Zapraszamy!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.