Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Co? Gdzie? i Kiedy? w IMAV.tv

Co? Gdzie? i Kiedy? w IMAV.tv„Co? Gdzie? i Kiedy?“ - pod tą nazwą kryje się krótki piątkowy informator imprezowy. Wykupując abonament za 250 zł co piątek po głównym wydaniu wiadomości na kanale Amazing możesz zamieścić krótkie informacje na temat tego co będzie działo się w Twoim klubie, pubie, czy restauracji. Możesz sam przyjść i nagrać informacje w naszym studio telewizynym lub skorzystać z naszego prezentera który dobrze przekaże wiadomość od Ciebie. Pamiętaj za jedyne 250 zł pozwoli Ci zareklamować wydarzenia przez cały miesiąc w Twoim lokalu.

Proponujemy również wykonanie zdjęć video służących do podkładu tła podczas prezentowania Twoich informacji. Metoda ta sprawi iż przekazywane wiadomości będą bardziej barwne i wiarygodne. Jednorazowy koszt wykonania zdjęć z Twojego lokalu to 400 zł
Kanał Amazing emitowany jest w wszystkich sieciach Multimedia Polska w których skład obecnie wchodzą byłe sieci Internet Solutions, Zicom, Małopolska Telewizja.

Kanał odbierany jest na terernie Tarnowa ale również Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska i okolic.
Program emitowany będzie w piątek o 17.15 i powtażany 20.15 jak również w sobotę o 9.15, 17.15 i 20.15. Dodatkowo każdy odcinek „Co ? Gdzie ? i Kiedy ?“ będzie emitowany w telewizji IMAV.tv

Reklama dźwignią handlu a business rozrywkowy jest niczym innym jak sprzedażą swoich usług. Dlatego nie czekaj. Zwykła emisja 30 sekundowa w najlepszym czasie emisji to koszt 90 zł + produkcja.... Tu masz wszystko za 250 zł (20 emisji informacji) i możliwość reklamowania wydarzenia przez cały weekend co tydzień.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.