Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Cinemarzenie: Pusty dom [05.06] kino Marzenie

Cinemarzenie: Pusty dom [05.06] kino MarzenieKolejny film z cyklu Cinemarzenie, to trzecia z propozycji azjatyckiego kina, "Pusty dom" w reżyserii Ki-duk Kim.

Projekcja filmu odbędzie się w niedzielę 5 czerwca o godz. 15:00. Bilety w cenie 9 zł.
Tae-suk jest bezdomny. Żyje w domach obcych ludzi, do których włamuje się pod nieobecność właścicieli. Jednak nigdy nic nie kradnie. Jest raczej jak duch "śpi w obcych łóżkach, korzysta z zawartości lodówki" zostawiając jak najmniej śladów swojej obecności.

W ramach podziękowania za gościnę chłopak robi pranie i porządki, dokonuje drobnych napraw. Pewnego dnia Tae-suk włamuje się do mieszkania, które nie jest puste. Jest w nim kobieta...
Scenariusz Pustego domu Kim Ki-duk napisał w ciągu miesiąca. W trakcie kolejnego ten koreański reżyser przygotowywał go do realizacji, która zajęła 16 dni. Całość zmontowano w 10 dni, by zakończyć ten etap pracy tuż przed rozpoczęciem weneckiego festiwalu w 2004 roku. Film został włączony do konkursu w ostatniej chwili i stał się jego czarnym koniem. Ostatecznie Kim Ki-duk opuścił Wenecję z nagrodą za reżyserię; drugim takim wyróżnieniem prestiżowego festiwalu w tym samym roku (pierwsze za Samaritian Girl na MFF w Berlinie); udowadniając, że jest jednym z najciekawszych twórców współczesnego kina.

reżyseria: Ki-duk Kim
scenariusz: Ki-duk Kim
premiera: 7 października 2005 (Polska) 7 września 2004 (Świat)
produkcja: Japonia, Korea Południowa
gatunek: Melodramat
czas: 88 min.
Seung-yeon Lee - Sun-hwa
Hyun-kyoon Lee - Tae-suk
Hyuk-ho - Kwon - Min-gyu
Jeong-ho Choi - Adwokat
Ui-soo Lee - Kobieta która wróciła z rodzinnej wycieczki
Hoon Jang - Przygladajacy się facet
Jong-hwa Ryoo - Chłopiec który wrócił z rodzinnej wycieczki
Hyung-suk Kim - Członek grupy CSI 2

źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.