Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Cinemarzenie: Między słowami [17.04]

Cinemarzenie: Między słowamiW związku z remontem sali kina Marzenie, kwietniowe seanse i spotkania w ramach cyklu odbywać się będą w Piwnicach TCK. Dzień (niedziela) i godzina (15:00) pozostają bez zmian. Wstęp 5 zł.

Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek całej fali zabawnych nieporozumień.
Zapomniany, starzejący się aktor telewizyjny (Bill Murray) przyjeżdża do Japonii, aby wziąć udział w zdjęciach do filmu reklamowego. Młoda żona zapracowanego męża (Scarlett Johansson) nudzi się, pozostawiona sama sobie.

Pewnego dnia ich ścieżki przetną się...
Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek pięknej przyjaźni.

Ważne jest bowiem to, co kryje się MIĘDZY SŁOWAMI.

"Mogę tylko powiedzieć, dlaczego chciałam zrobić ten film: marzyłam o tym, by opowiedzieć o mojej miłości do Tokio. Poza tym film mówi o tych momentach w życiu, które, co prawda, są wspaniałe, nie trwają jednak długo. Zmieniają jednak Ciebie i całe Twoje życie".
Sofia Coppola

Sofia Coppola w 2004 r. odebrała Oscara za Najlepszy Scenariusz Oryginalny. Film i jego twórcy nowminowany i nagradzany również na innych festiwalach filmowych.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.